Baykan Teknik Servisi

_

Soğuk havalarda bizi ve yuvamızız ısıtan Baykan kombileri, diğer her kombi gibi zamana ve kullanım şekline bağlı olarak teknik arızalar çıkarabilir, bu da Baykan teknik servis ihtiyacını ortaya çıkarır. Bu tarz bir durumda elbette kombinizi onarmaya, sorunu gidermeye gelen ekipten beklentileriniz olacaktır.

Kombiler bozulduklarında ciddi sorunlar meydana gelmektedir. Evinizde sıcak su eksikliği, kış aylarında ısınma problemi gibi sorunlar olacaktır. Kombiniz arıza çıkarmasa bile zaman içerisinde kombinin bacasında biriken tortular verimli çalışmayı engelleyecek ev yüksek enerji kullanımıyla düşük fayda sağlayacaktır. Bu durumda da Baykan servisi olarak sizlere yardımcı olmak için buradayız.

Sadece kombilerde değil, aynı zamanda radyatör temizliği, radyatör arızaları sorunlarında da Baykan teknik servis arayabilirsiniz.

image

Baykan teknik servise nasıl ulaşırım?

Herhangi arıza durumunda bizlere ulaşmak için sitemizde yer alan Baykan Türkiye teknik servis numarası üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Sizlere bir telefon kadar yakın olduğumuz gibi ekiplerimiz hızlı bir şekilde müdahale etmek için orada olacaklardır.

Sorunların kalıcı olarak çözülmesi kadar hızlı bir şekilde çözülmesi de önemlidir. Özellikle kış ayların kombilerin sık olarak kullanılması, çıkabilecek arıza durumlarını daha fazla tetiklemektedir. Eğer kombinizi kısa bir süre içinde tekrardan çalışır vaziyete getirmezseniz ev çok soğuyacak ve sağlığınızı tehdit eden bir hal alacaktır. Sorunlarınızı hızlı bir biçimde çözmeniz bu açıdan önem arz etmektedir.

 

Baykan teknik servisi neden tercih etmeliyim?

Kombiler hassas aletlerdir, bakımı ve onarımı yapılırken mutlaka uzmanlarla çalışılması gerekir. Düzensiz ve dikkat edilmeden yapılan işlemler sonucu kombilerin çöpe atıldıkları olmuştur. Kalorifer peteklerinin yeteri kadar temizlenmemesinden dolayı da enerji ve maddi kayıplar olabilmektedir. Böyle bir sorun yaşamamak, paranızı çöpe atmamak için mutlaka, bulunduğunuz şehirdeki teknik servisi tercih etmeniz gerekir. Türkiye Baykan teknik servis konusunda zengin bir şehir olmasından dolayı bu şehirde yaşayan insanlar kombi tamiratı konusunda problem yaşamamaktadır. Tabi ki bu durum, servis elemanlarının bu konuda bilgili olmasından ötürü olmaktadır.

Baykan teknik servis Türkiye gibi diğer iller için de özel olarak ekipler yetiştirmekte, sorunlar ve çözümler hakkında bilgi vermektedir.